Eindexamens Academies 2002

Locatie:
Doo het hele land
15 juni t/m 7 juli 2002




Open:
Zie aparte exposities.

Exposities van afstuderenden aan Nederlandse kunstacademies.

15/6 t/m 21/6
KABK
Prinsessegracht, Den Haag

16/6 t/m 19/6
Academie St. Joost
Beukenlaan in Breda

20/6 t/m 23/6
Hogeschool voor de kunsten Utrecht
Jaarbeurs, Utrecht

22/6 t/m 27/6
Akademie voor Kunst en Vormgeving 's-Hertogenbosch
Onderwijsboulevard 256, Den Bosch

22/6 t/m 29/6
Willem de Kooning Academie
Hogeschool Rotterdam, Blaak 10, Rotterdam

25/6 t/m 2/7
Hogeschool van de kunsten Arnhem
Onderlangs 9, Arnhem

27/6 t/m 2/7
Academie voor Beeldende Vorming Tilburg
Prof. Cobbenhagenlaan, Tilburg

28/6 t/m 30/6
Academie voor Beeldende Vorming Amsterdam
Hogeschool voor de Kunsten, Amsterdam

29/6 t/m 6/7
Academie Minerva Hanzehogeschool
Gedempte Zuiderdiep 158, Groningen

29/6 t/m 7/7
AKI Akademie voor Beeldende Kunst en Vormgeving
Campus UT, Hallenwegweg 5, Enschede

3/7 t/m 7/7
Constantijn Huygens
Oudestraat 216, Kampen

4/7 t/m 7/7
Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)
Fred Roeskestraat 96, Amsterdam

5/7 t/m 7/7
Academie Beeldende Kunsten Maastricht
Herdenkingsplein 12, Maastricht

Deelnemers van deze site (er kunnen meer exposanten zijn)

AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving  Enschede  
Bekijk expositieEindexamen 2002 AKI
29/6 - 7/7/2002
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem  Arnhem  
Bekijk expositieEindexamen 2002 Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
25/6 - 2/7/2002
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ  Zwolle  
Bekijk expositieEindexamen 2002 Constantijn Huygens
3/7 - 7/7/2002
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)  Den Haag  
Bekijk expositieEindexamen 2002 KABK Den Haag
15/6 - 21/6/2002
Willem de Kooning Academie  Rotterdam  
Bekijk expositieEindexamen 2002 Willem de Kooning Academie
22/6 - 29/6/2002
Academie Minerva  Groningen  
Gerrit Rietveld Academie  Amsterdam  
Bekijk expositieEindexamen 2002 Rietveld Academie
4/7 - 7/7/2002
AKV|St.Joost Breda  Breda  
Bekijk expositieEindexamen 2002 St. Joost
16/6 - 19/6/2002
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)  Utrecht  
Bekijk expositieEindexamen 2002 HKU
20/6 - 23/6/2002

Geëxposeerde kunstenaars (er kunnen veel meer zijn)

Aida Abdelraouf
Academie Minerva
Kitty Bakker
Academie Minerva
Maurice Bedaux
Gerrit Rietveld Academie
Geeske Bijker
Gerrit Rietveld Academie
Karen Boersma
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Frida Boone
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Marinda Bosch
Gerrit Rietveld Academie
Ralf Breternitz
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Ivan Brkovic
Academie Minerva
Rutger Brouwer
Academie Minerva
Eva-Maria Brück-Neufeld
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Jette Buursink
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Ronnie Caminada
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Peter Das
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ
Talitha Dijkhuizen
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ
Alexandru Vasile Dina
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Jan-Willem Doornenbal
Gerrit Rietveld Academie
Isabelle Duval
Gerrit Rietveld Academie
Corinne Egas
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Veronica Elizondo
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Stephan Englisch
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Anne van Ettinger
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Marieke Geerlings
Gerrit Rietveld Academie
Claudia Gianotten-Spruit
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Chester Henry Gibs
Gerrit Rietveld Academie
Olivia Glebbeek
Gerrit Rietveld Academie
Henrike Gootjes
Academie Minerva
Nel de Haan (Bikkel)
Willem de Kooning Academie
Julia Hamilton
Willem de Kooning Academie
Jasper Haverkotte
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Ine Hendriks
Academie Minerva
Dorine Henning
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Pia Henriksen
Gerrit Rietveld Academie
Tomas Hillebrand
Gerrit Rietveld Academie
Françoise Hofman
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Simone Hooymans
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Jan Wessel Hovingh
Academie Minerva
Janna Hünnekes
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Yves Igielski
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Ineke Kaagman
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Antje Kazemier
Academie Minerva
Marco van Klaveren
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Oberon Kok
Academie Minerva
Johnny Kortlever
Academie Minerva
Leontien Desiree van Kraay
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Marita Kratz
AKV|St.Joost Breda
Agda Kunn
Academie Minerva
Diana van der Ley
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Dana Esther Lindzon
Gerrit Rietveld Academie
Baukje de Loos
Academie Minerva
Lucienne Lubbers
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Longsheng Ma
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Marieke Maagdenberg
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Tamara Maliepaard
Willem de Kooning Academie
Sarah Manjé
AKV|St.Joost Breda
Michiel Manten
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Carin Middendorp
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Maria Mink
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ
Mir
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Gaby de Mooy
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Roland Niccoli
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Holger Niehaus
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Marcel van Nieuwenhuijsen
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Emelie Nillessen-Pol
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Pauline de Olde
Academie Minerva
Suzanne Paap
AKV|St.Joost Breda
Anouk Paulissen
AKV|St.Joost Breda
Anne Pillen
AKV|St.Joost Breda
Frieda van de Poll
Gerrit Rietveld Academie
Caroline Prast
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Monica Ragazzini
Gerrit Rietveld Academie
Wim Rietman (WEPWR)
Academie Minerva
Lydia Roelofsen
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ
André Roll
Willem de Kooning Academie
M.A. van Schaik
Willem de Kooning Academie
Dietmar Schmale
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Celine Schroeder
Willem de Kooning Academie
Ans Schuiling
Academie Minerva
Emiel Smit
Academie Minerva
Wia Stegeman
Academie Minerva
Sophia Tabatadze
Gerrit Rietveld Academie
Inge van den Thillart
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Wil Tomassen
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Hanneke Treffers
AKV|St.Joost Breda
Janel Trinchitella
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Marijke Uittenbroek
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Wailet Versteeg
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Alex de Vocht
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Mariëtte van Waard
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Rik Wanninkhof
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)
Willem Weismann
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Freerk Wieringa
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Filidor Wiese
Academie Minerva
Marieke van Wolven
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ
Orit Yashfe
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Zanne75
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving
Iris Zoric
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)