Breda Photo 2003



Locatie:
Diverse locaties in Breda
20 september t/m 19 oktober 2003


Spinveld 23
4815 HR Breda
t 076-5147037
info@bredaphoto.nl
www.photobreda.nl


Open:


Breda Photo 2003 is de nieuweling onder de fotofestivals en pakt uit met een ambitieus en kwalitatief hoogstaand programma. De samenstellers van Breda Photo 2003 hebben gezocht naar hoogwaardige en inspirerende fotografie, waarmee zij hun bezieling kunnen overbrengen op hun gasten. De manifestatie omvat een groot aantal evenementen dat aan veel facetten van de fotografie aandacht schenkt.

De exposities vormen de hoofdmoot van Breda Photo 2003, zo'n vijfentwintigtal, die stuk voor stuk met veel zorg zijn samengesteld. De variëteit in de getoonde fotografie is groot.
De exposities presenteren het werk van gevestigde fotografen en nieuwe, opvallende talenten uit binnen- en buitenland. De genres lopen sterk uiteen: autonoom, autobiografisch, journalistiek, architectuur, portret, commercieel, documentair, historisch en eigentijds. Voor een aantal exposities heeft Breda Photo 2003 opdrachten verstrekt.
De exposities vinden plaats in het Centrum voor de Kunsten de Beyerd, het Breda's Museum, de Nieuwe Veste, de Grote Kerk, Chassé Theater, galeries en in de open lucht.

Exposities
____________________________________________________

De Beyerd di t/m vr 10.00-17.00 | za-zo 13.00-17.00 | Boschstraat 22 | locatie 1 | 3,5 euro | MK | Combikaart Breda’s Museum

- Remind
- James Nachtwey
- Retour Breda-Den Haag-Amsterdam
- Presentaties Galerie Pennings en galerie OMC
- Brand - Image Enigineer
____________________________________________________

Breda's Museum di-zo 10.00­17.00 | Parade 12 [Keizerstraat] | locatie 2 | 3,5 euro Combikaart De Beyerd

- Paul den Hollander: Fotografie 1972-2002
- Cas Oorthuys: Breda-Holland-Europa
- Igor Savchenko
- Tatouage: Bronnen van surrealistische fotografie
- Groeten uit Breda

____________________________________________________

Lokaal 01 19/9 t/m 12/10 | do t/m zo 13.00-17.00 | Kloosterlaan 138 | locatie 3 | gratis

- Rust Reinheid Regelmaat
____________________________________________________

NBKS Nieuwe Brabantse Kunst Stichting | 7/9 tm 19/10 | di t/m zo 13.00-17.00 | Reigerstraat 16 | locatie 4 | gratis

Sebastiaan Dijk, Annemarie de Haas, Dieuwertje Komen, Linn de Kort, Petra Stavast
____________________________________________________

Contemporary Painting Art Space do t/m zo 13.00-17.00 | Markendaalseweg 18 | locatie 38 | gratis

Hans Wijninga
____________________________________________________

Grote Kerk ma t/m za 10.00-17.00 | zo 13.00-17.00 | Kerkplein 2 | locatie 5 | 1,75 euro |

Gerdien Wolthaus, Claudette van de Rakt
____________________________________________________

KMA Rijks HBS | ma t/m vr 8.00-17.00 | za 27/9- zo 28/9 11.00-17.00 | Kasteelplein 10 | locatie 6 | gratis

Jan van Leeuwen, Carlos Marques, Sahin Sisic
Filmkelder: Ties Poeth
____________________________________________________

Fietsenstalling Oude Veste zo t/m wo 7.15-1.00 | do-vr-za 7.15-3.15 | Oude Vest 27 | locatie 8 | gratis | sponsors: Reclame Adviesbureau Keldermans, Breda; Drukkerij de Hoog Dombosch, Oosterhout; Webdevelopment Site Support, Breda; O.L.S. Audio Technology, Breda.

Judith de Waard, Hans Agtertenbos, Herman van den Burgh
Jaap Keldermans
____________________________________________________

Galerie Tom Pouce (HEMA) ma 11.00-18.00 | di-wo-vr-za 9.00-18.00 | do 9.00-21.00 | Ginnekenstraat 38 | locatie 9 | gratis | etalage en restaurant |

Kenneth Ramaekers
____________________________________________________

Mezz 'POP' | ma t/m wo 16.00-1.00 | do 16.00-2.00 | wo t/m za 15.00-2.00 | zo 15.00-1.00 | Keizerstraat 101 | locatie 10 | gratis | sponsor: [S] Color, Foto / Vaklaboratorium, Amsterdam

Martijn van de Griendt
____________________________________________________

69 Mupi's 'Dat zijn pas foto's' | door de hele stad | sponsor: Parkeerbedrijf Breda

Emile Waagenaar
______________________________________________

Chassé Parkeergarage dag en nacht open | Coulissen 2 | gratis | voetgangersingangen Nonnenveld, Claudius Prinsenlaan |

Studio Luc Peek: groot formaat reclamefotografie
____________________________________________________

Bergé ma 13.00-18.00 | di-wo-vr 9.00-18.00 | do 9.00-21.00 | za 9.00-17.00 | Haagdijk 47 | locatie 49 | gratis

Verzameling portretten.
____________________________________________________

't T huis di t/m zo 10.30-18.00 | vrij-za-zo tot 21.00 bij mooi weer | Park Valkenberg | locatie 39 | gratis

Christel Boertjes 'In Verlangen'
____________________________________________________

Vrouwengevangenis za-zo 12.30-16.00 | ingang parkeerplaats Nassaustraat | locatie 51 | gratis | sponsors: PLM Photofinish, Tilburg; Penitentiaire Inrichtingen, Breda

Gerard Slegers
____________________________________________________

NHTV ma t/m do 8.00-21.30 | za - zo 11.00-17.00 | Mgr. Hopmansstraat 1 | locatie 48 | gratis

Misha Keijser
____________________________________________________

LINK za-zo 12.00-17.00 | Cingelstraat 4 | locatie 40 | gratis

Twaalf fotografen die op elkaars werk hebben gereageerd. Madeleine Heijmans
____________________________________________________

de Afdruk ma t/m vrij 9.00-18.00 | za 9.00-17.00 | zo 21/9 & 28/9 11.00-17.00 | Haagdijk 48 | locatie 41 | gratis

Frans Jan Fortunati: 'Een wereldreis in Zundert' (vanaf 23/9)
____________________________________________________

Florijn College ma t/m vr 13.00-17.00 | za-zo 11.00-17.00 | Wilhelminasingel 33 | locatie 42 | gratis

Frank van Delft 'Vroege Meisjes', Hans Franz, Mark Janssen 'Alter-ego' , Suzanne Jongmans, Bea Hoeks, Tom Stappers, Monique Stap & Hans Franz
____________________________________________________

Tulip Inn Hotel Keyser | dag en nacht open | Keizerstraat 5 | locatie 7 | gratis|

Kim Wolthof, Petra Stavast
27/9 presentatie boek 'Ramya' van Petra Stavast
____________________________________________________

Café de Beyerd ma-di-do-vr-zo 10.00-1.00 | za 12.00-2.00 | Boschstraat 26 | locatie 20 | gratis

Barry Brouwers
____________________________________________________

Hijgend Hert di-wo 11.00-1.00 | do-vr 11.00-2.00 | za-zo 13.00-2.00 | Pasbaan 7 | locatie 43 | gratis

Rico D'Rozario
____________________________________________________

Stadskantoor | ma t/m vr 8.00-14.00 | do 17.00-19.30 za 20/9-27/9, zo 21/9-28/9 11.00-16.00 | Claudius Prinsenlaan 10 | locatie 12 | gratis

Karin Krijgsman
____________________________________________________

Society Shop di t/m za 10.00-18.00 | do 10.00-21.00 | Veemarkstraat 23 | locatie 50 | gratis

Gerard Slegers
____________________________________________________

Bijenkorf ma 11.00-18.00 | di t/m za 9.30-18.00 | do 18.00-21.00 | 21/9 12.00-17.00 | Karrestraat 24/26 | locatie 13 | gratis

Expositie in de etalages van studenten van de Academie St. Joost tweede fase. Fotowedstrijd op 21 september georganiseerd door de Bijenkorf, informatie in BIJ-magazine van september.
____________________________________________________

Charelli 'Good old fingerlicking' | ma-di-wo 11.00-1.00 | do-vr 11.00-2.00 | za-zo 12.00-2.00 | van Coothplein 35 | locatie 14 | gratis

Frank van Delft
____________________________________________________

Chassé Theater ma t/m za 11.00-18.00 | zo 21/9, 28/9 12.00-18.00 | Claudius Prinsenlaan 8 | locatie 15 | gratis

Rogier Fokke, Melanie Rijkers
____________________________________________________

Chassé Cinema ma t/m za 11.00-18.00 's avonds tjdens voorstellingen| zo 21/9, 28/9 12.00-18.00 | Claudius Prinsenlaan 8 | locatie 15 |

Ingrid Bertens | sponsor: BN de Stem
____________________________________________________

Etalage Keizerstraat | dag en nacht open | Keizerstraat 1 | locatie 16 | gratis | sponsors: De Afdruk, Foto Verschuren, Studio Aksento, van Opstal, Neschen, Florijn College.

Selectie foto's van het jeugdproject 'Wat ben jij voor portret'.

Sponsor: Pentax Benelux, Breda
____________________________________________________

Gebouw F vr t/m zo 14.00-17.00 | zo 19/10 gesloten | Boschstraat 148 | locatie 47 |

Karin Borghouts, Reinhout van den Berg, Mario Palmieri
____________________________________________________

Gong gevel | van Coothplein 25 | locatie 52 |

Bart Rouwen

Sponsor: [S] Color, Foto/Vaklaboratorium, Amsterdam
____________________________________________________

De Nieuwe Veste ma t/m vr 8.30-22.00 | za 9.00-16.00 | zo 21/9, 28/9 13.00-16.00 | zo 5/10 12.00-16.00| Molenstraat 6 | locatie 17 | gratis

Amateurweekend 4-5/10
Foto Nationaal
De Bewogen Fotografen
Delta F: 'Daily Life'
____________________________________________________

Passepartout |di t/m za 9.30-17.30 | zo 21/9, 28/9 11.00-17.00 | van Goorstraat 10 | locatie 18 | gratis

AB van den Bree is aanwezig bij de opening van de expositie op 20/9. De opening begint om 13.00 uur.

Bovendien geeft Ab van den Bree toelichting op een bijzondere techniek die hij gebruikt, de z.g. 'liquid light' techniek. In Passepartout op 11 oktober tussen 11-17 uur.
____________________________________________________

IJsbeer wo t/m zo 12.00-22.00 | Vierwindenstraat 30 | locatie 19

Willem Joosse
____________________________________________________

STIMA do-vrij 11.00-18.00 | za 10.00-17.00 | zo 21 & 28 sep 10.00 -17.00 | Wilhelminastraat 45 | locatie 21 | gratis

Sophie Apécéchéa, Marie-Paule Nègre, Vanessa Pey, Teun Voeten
____________________________________________________

Galerie Segeren di-wo-vr 9.00-18.00 | do 9.00-21.00 | za 9.00-17.00 | zo 21/9 & 28/9 12.00-17.00 | Raadhuisstraat 8/10 | locatie 22 | gratis

Fred Jourda, Sun Borger, winnaar KLM Paul Huf Junior Award 2003
Jurgen Hennissen, Lukas Maassen (objecten)
____________________________________________________

Galerie Molenaars wo t/m vr 13.00-17.30 | za 11.00-17.00 | zo 21/9 & 28/9 13.00-17.00 | Ginnekenweg 79 | locatie 23 | gratis

Peter Schlör
____________________________________________________

SBK di t/m do 13.00-19.00 | vr-za 11.00-17.00 | zo 21/9 & 28/9 11.00-17.00 | Ginnekenweg 8 | locatie 24 | gratis

Yvette Zellerer. Moderne, esthetische stillevens.
____________________________________________________

Drukkerij Salsedo | ma t/m do 8.00-17.00 | vr 8.00-12.00 | expositie van de straat af te zien | Zandbergweg 45 | locatie 26 | gratis

Eef Augustinus
____________________________________________________

Hello Design Classics di t/m vr 12.00-18.00 | za 12.00-17.00 | zo 21/9 & 28/9 12.00-17.00 | Ginnekenweg 16 | locatie 27 | gratis

Margit Lammers
____________________________________________________

Oncle Jean | ma t/m zo 11.00-2.00 | Kunstgaanderij | Ginnekenweg 338 | locatie 28 | gratis

Nicol' Andrea: 'M'as-tu vu?' , S. Migalski
____________________________________________________

Assurantiekantoor Klessens | ma t/m do 9.00-17.00 | vr 9.00-16.30 | 20/9-21/9 en 27/9-28/9 12.00-17.00 | Ginnekenweg 131 | locatie 29 | gratis

Edwin Wiekens
____________________________________________________

Hotel Brabant | dag en nacht open | Heerbaan 4 | locatie 30 | gratis

Zes Bredase fotoclubs: fotogroep 'Breda', fotogroep 'Nieuw-Ginneken', fotoclub 'Teteringen', 'Club Plata', FK 'De Drammers', CdF 'YNCT'
____________________________________________________

Café Noir ma-di-wo 13.00-1.00 | do-vr-za 11.00-2.00 | zo 21/9 & 28/9 11.00-17.00 | Ginnekenweg 3 | locatie 31 | gratis
____________________________________________________

Deelnemende fotografen
Nicol'Andrea - Oncle Jean
Sophie Apécéchéa - galerie STIMA
Hans Biezen - galerie Harry Pennings in de Beyerd
Paul C. Bogaers - de Beyerd
Frank van Delft - Charelli en Florijn College
Antoon Dries - Lokaal 01
Hans Eijkelenboom - de Beyerd
Hans Eneman - Lokaal 01
Erik Fens - de Beyerd
Rogier Fokke - Chassé Theater
Tom Franken - galerie Facta Nova
Hans Franz - Florijn College
Rene Geybels - boekhandel de Geus
Martijn van de Griendt - Mezz
Johan van Gurp - Lokaal 01
Paul den Hollander - Breda's Museum
Mark Janssen - Florijn College
Suzanne Jongmans - Florijn College
Fred Jourda - galerie Segeren
Mischa Keijser - NHTV
Erik Kessels - de Beyerd
Paul Kooiker - de Beyerd
Karin Krijgsman - Stadskantoor
Jan van Leeuwen - KMA
Stefan Migalski - Oncle Jean
James Nachtwey - de Beyerd
Marie-Paule Nègre - galerie Stima
OMC galerie - de Beyerd
Cas Oorthuys - Breda's Museum
Henriette van Overbeek - Facta Nova
Wiesje Peels - Lokaal 01
Vanessa Pey - galerie STIMA
Ahmet Polat - Lokaal 01
Claudette van de Rakt - Lighthouse
Rico D'Rozario - het Hijgend Hert
Melanie Rijkers - Chassé Theater
Igor Savchenko - Breda's Museum
Peter Schlör - galerie Molenaars
Sahin Sisic - KMA
Petra Stavast - hotel Keyser
Tom Stappers - Florijn College
Rosalien Steur - Lokaal 01
Wouter Tobben - Facta Nova
Emile Waagenaar - 69 portretten in de buitenlucht
Edwin Wiekens - Klessens
Hans Wijninga - Contemporary Painting Art Space
Gerdien Wolthaus - Grote Kerk

Deelnemers van deze site (er kunnen meer exposanten zijn)

Breda's Museum  Breda  
Bekijk expositieBreda Photo, Tatoeage en Groeten uit Breda
20/9 - 19/10/2003
Bekijk expositiePaul den Hollander
20/9 - 1/2/2004
Contemporary Painting Art Space  Breda  
Bekijk expositieHans Wijninga
19/9 - 19/10/2003
Facta Nova Galerie en Gifts  Breda  
Bekijk expositieTom Franken, Wouter Tobben en Henriëtte Overbeek
20/9 - 19/10/2003
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)  Tilburg  
Bekijk expositieBreda Photo 2003 bij de NBKS
7/9 - 19/10/2003
Galerie Pennings / Pennings Foundation   Eindhoven  
Bekijk expositieHans Biezen en Tessa Verder in de Beyerd
20/9 - 19/10/2003
SBK Breda  Breda  
Bekijk expositieYvette Zellerer: Sterrenbeelden
20/9 - 19/10/2003
Galerie Stima  Breda  
Bekijk expositieMarie-Paule Nègre, Vanessa Pey, Teun Voeten en Sophie Apécéchéa
27/9 - 28/9/2003

Geëxposeerde kunstenaars (er kunnen veel meer zijn)

Sophie Apécéchéa
Galerie Stima
Hans Biezen
Galerie Pennings / Pennings Foundation
Sebastiaan Dijk
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)
Tom Franken
Facta Nova Galerie en Gifts
Annemarie de Haas
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)
Paul den Hollander
Breda's Museum
Dieuwertje Komen
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)
Linn de Kort
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)
Marie-Paule Nègre
Galerie Stima
Cas Oorthuys
Breda's Museum
Henriëtte Overbeek
Facta Nova Galerie en Gifts
Vanessa Pey
Galerie Stima
Igor Savchenko
Breda's Museum
Petra Stavast
Kunstloc Brabant (voorheen bkkc)
Wouter Tobben
Facta Nova Galerie en Gifts
Tessa Verder
Galerie Pennings / Pennings Foundation
Teun Voeten
Galerie Stima
Hans Wijninga
Contemporary Painting Art Space
Yvette Zellerer
SBK Breda