Eindexamens 2006

Locatie:
Diverse steden en locaties
18 juni t/m 14 juli 2006




Open:


Bij diverse kunstacademies zijn eindexposities te bezoeken.

Deelnemers van deze site (er kunnen meer exposanten zijn)

AKV|St.Joost Den Bosch  Den Bosch  
Bekijk expositieEindexpositie 2006
1/7 - 5/7/2006
AKI Academie Beeldende Kunst & Vormgeving  Enschede  
Bekijk expositieOverzichtstentoonstelling AKI eindexamens 2006
1/7 - 9/7/2006
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem  Arnhem  
Bekijk expositieEindexamen 2006 ArtEZ Academie voor beeldende kunsten Arnhem
27/6 - 4/7/2006
Constantijn Huygens Academie (CABK) ArtEZ  Zwolle  
Bekijk expositieEindexamenexpositie CABK 2006
28/6 - 6/7/2006
Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag (KABK)  Den Haag  
Bekijk expositieEindexamenexpositie 2006
1/7 - 9/7/2006
Willem de Kooning Academie  Rotterdam  
Bekijk expositieEindexamen 2006 Willem de Kooning
18/6 - 25/6/2006
Academie Minerva  Groningen  
Noorderlicht Fotogalerie  Groningen  
Bekijk expositieEindexamen fotografiestudenten Academie Minerva 2006
9/7 - 16/7/2006
Teekengenootschap Pictura  Dordrecht  
Bekijk expositieSparren 1
27/6 - 2/7/2006
Bekijk expositieSparren 2
4/7 - 9/7/2006
Gerrit Rietveld Academie  Amsterdam  
Bekijk expositieFinal Works 2006
29/6 - 2/7/2006
AKV|St.Joost Breda  Breda  
Bekijk expositieEindexpositie 2006 St. Joost Breda
1/7 - 5/7/2006
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)  Utrecht  
Bekijk expositieExamenexpositie 2006 van faculteit BKV Utrecht
22/6 - 25/6/2006

Geëxposeerde kunstenaars (er kunnen veel meer zijn)

Anna Isabel Arranz
Teekengenootschap Pictura
Erica Baltimore
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Sjoerd Berendsen
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Janita Böker
Teekengenootschap Pictura
Miranda Cleary
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU)
Dagmar Donners
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Manon Engelgeer
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Sanne van Gent
Teekengenootschap Pictura
Roy de Haan
Teekengenootschap Pictura
Olivier Hamaker
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Carla Hoogkamer
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Bart Jansen
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Inge Jansen
Teekengenootschap Pictura
Renée Keuken
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Alma Koelemeijer
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Nel Koolhoven
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Joost Kosir
Teekengenootschap Pictura
Joram Kraaijeveld
Teekengenootschap Pictura
Maaike Langezaal
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Heidi Linck
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Bart van der Mark
Teekengenootschap Pictura
Rogier Meij
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Bibian Melisse
Teekengenootschap Pictura
Jasiek Mischke
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Rosalie Monod de Froideville
Teekengenootschap Pictura
Katja Nitschke
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Erzsi Pennings
Gerrit Rietveld Academie
Suzanne van Rest
Teekengenootschap Pictura
Gerda Roeleveld
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Deborah Roffel
Noorderlicht Fotogalerie
Elisa Rootert
Teekengenootschap Pictura
Mareille Saris
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Anna Schöning
Teekengenootschap Pictura
Anna Schwill
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Naomi Taverdin
Teekengenootschap Pictura
Lotte Teussink
Teekengenootschap Pictura
Toni van Tiel
Teekengenootschap Pictura
Carlone van de Ven
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem
Eefje Verstraelen
Teekengenootschap Pictura
Willem van Wanrooij
Teekengenootschap Pictura
Evelien Wiegerinck
Academie voor beeldende kunst en vormgeving Arnhem