Art Brussels 2002



Locatie:
Brussels Expo
2 t/m 6 mei 2002


Louis Schmidtlaan 97
B-1040 Brussel
karen.renders@artexis.com
www.artexis.com/artbrussels


Open:
2 t/m 5 mei 12.00-20.00 uur
6 mei 12.00-22.00 uur

Locatie: Brussels Expo - Hal 3 & 4

Toegangsprijs: € 9 per persoon.

20e editie van deze kunstbeurs met circa 145 galeries die de huidige trends in hedendaagse kunst voorstellen. Verwacht worden zo'n 23.000 bezoekers.

Deelnemers
20,21
A arte Invernizzi
Aeroplastics Contemporary
Alain Noirhomme
Andre Simoens Gallery
Andre Simoens Gallery - One Man Show
Arndt & Partner
Art Affairs
Art Concern - Young Gallery
Art of this Century
Aschenbach & Hofland Galleries
Bärtschi Guy (Galerie) - One Man Show
Bärtschi Guy (Galerie)
Büro für Fotos - Young Gallery
Baronian - Francey - One Man Show
Baronian - Francey
Bernier / Eliades Gallery
Buchmann Köln / Lugano
Claude Bernard Gallery - One Man Show
Claude Bernard Gallery, Ltd
Cokkie Snoei
Contemporary Fine Arts
Cotthem Gallery - One Man Show
Cotthem gallery
Crown Gallery
Damasquine - Bernard Prevot
Danielle Arnaud contemporary art
Deweer Art Gallery - One Man Show
Deweer Art gallery
Di - Art
Dogenhaus Galerie - Young Gallery
Eleni Koroneou Gallery
Espai 292 - Galeria Senda - Young Gallery
Ferdinand van Dieten-d'Eendt
Fiebach & Minninger - Young Gallery
Fifty One Fine Art Photography - Young Gallery
Flach - Young Gallery
Flatland Gallery - One Man Show
Flatland gallery
Galeria Filomena Soares
Galeria Presença
Galerie Academia - One Man Show
Galerie Alain Gutharc
Galerie Alice Mogabgab
Galerie Aline Vidal
Galerie Annette De Keyser
Galerie Brachot
Galerie Catherine Issert
Galerie Conrads
Galerie Corinne Caminade
Galerie Denise Van De Velde
Galerie Drantmann - Young Gallery
Galerie Elisabeth & Klaus Thoman
Galerie Fons Welters - One Man Show
Galerie Fons Welters
Galerie Fortlaan 17
Galerie Frank
Galerie Frank - One Man Show
Galerie Fred Lanzenberg
Galerie Gabriele Rivet
Galerie Gentili
Galerie Georges-Philippe & Nathalie Vallois
Galerie Haus Schneider
Galerie Hauser & Wirth
Galerie In Situ
Galerie Jamar
Galerie Jan Mot - Young Gallery
Galerie Kamel Mennour
Galerie M + R Fricke
alerie Módulo - One Man Show
Galerie Módulo
Galerie Martine et Thibault de La Châtre - Young Gallery
Galerie Michael Schultz
Galerie Michael Sturm
Galerie Micheline Szwajcer
Galerie Mirko Mayer - Young Gallery
Galerie Nathalie Parienté
Galerie P - Young Gallery
Galerie Pascal Polar
Galerie Pascal Retelet
Galerie Pascal Retelet - One Man Show
Galerie Polaris-Bernard Utudjian
Galerie Rolf Ricke
Galerie Romain Larivière - Young Gallery
Galerie Rosa Turetsky
Galerie Rosa Turetsky - One Man Show
Galerie Sollertis
Galerie Stefan Röpke
Galerie Tanit - One Man Show
Galerie Tanit
Galerie Tanya Rumpff
Galerie Tanya Rumpff - One Man Show
Galerie Thaddaeus Ropac
Galerie Thomas Taubert - Young Gallery
Galerie Van Den Berge
Galerie Vedovi
Galerie Voss
Galerie Voss - One Man Show
Galerie Xippas
Galerie Zürcher
Galerie gebr. Lehmann
Galerij C. De Vos
Galleria Alessandro Bagnai
Galleria Continua
Geukens & De Vil - Young Gallery
I8
J. Bastien-Art
J. Bastien-Art - One Man Show
James Colman - Young Gallery
James Colman - One Man Show
Jiri Svestka Gallery
Johnen + Schöttle
Kerstin Engholm Galerie - Young Gallery
Koch und Kesslau - Young Gallery
Kuckei + Kuckei
L.A. Galerie - Lothar Albrecht
La Maison de Marijke Schreurs - One Man Show
La Maison de Marijke Schreurs
Le Triangle Bleu
Les Filles Du Calvaire
Müllerdechiara - Young Gallery
Martin Kudlek - Young Gallery
Massimo Minini
Maurice Keitelman Gallery
Michael Janssen
Mimmo Scognamiglio s.r.l.
Mineta Move - One Man Show
Mineta Move Art Gallery
Mkgalerie.Nl
Nadja Vilenne Galerie - Young Gallery
Orion Art Gallery - One Man Show
Orion Art Gallery
Patrick De Brock Gallery
Photo & Contemporary
Plusgalleries - One Man Show
Plusgalleries
Prüss & Ochs Gallery former Asian Fine Arts
Rodolphe Janssen
Raab Galerie
Rebecca Camhi Gallery
Renate Schröder Gallery
Rubicon Gallery - Young Gallery
S 65 - One Man Show
S 65
Sabine Wachters Fine Arts - One Man Show
Schaper Sundberg Galleri - Young Gallery
Slewe Galerie
Springer & Winckler Galerie
Taché-Lévy Gallery
The Flying Cow Project Paolo Boselli, Arte Contemporanea Dinamica - Young Gallery
The Red Mansion - Young Gallery
Thomas Rehbein Gallery
Van Laere Contemporary Art
Vidal - Saint Phalle
Xavier Hufkens
Zéro, l'Infini
Zinc Gallery - Young Gallery
Zwart Huis


Deelnemers van deze site (er kunnen meer exposanten zijn)

Galerie Academia  Salzburg  
AEROPLASTICS Contemporary  Brussel  
Bekijk expositieRonald Ophuis, Margi Geerlinks, Mariska Voskamp en anderen
1/5 - 6/5/2002
Galerie Annie Gentils  Antwerpen  
Arndt & Partner  Berlin  
Art Affairs   Amsterdam  
Galerie Guy Bärtschi  Genève  
Galerie van den Berge  Goes  
Bekijk expositieJan van Munster, Marc Nagtzaam, Jus Juchtmans en Loek Grootjans
1/5 - 6/5/2002
Bernier/Eliades Gallery  Athens  
Patrick De Brock Gallery  Knokke  
Claude Bernard Gallery  New York City, 10021 NY  
Cokkie Snoei Rotterdam   Rotterdam  
Galerie Conrads  Düsseldorf  
Contemporary Fine Arts  Berlin-Mitte  
Galleria Continua  San Gimignano  
Galerie Corinne Caminade  Paris  
Crown Gallery  Brussel  
Bekijk expositieART Brussels 2002
2/5 - 6/5/2002
Danielle Arnaud Gallery  London  standnr 3C-16
Bekijk expositieArt Brussels 2002
1/5 - 6/5/2002
Galerie Denise van de Velde  Aalst  
Eleni Koroneou Gallery  Athens  
Galerie Elisabeth und Klaus Thoman  Innsbruck  
Galerie Erna Hécey  Brussel  
Galerie De Expeditie  Amsterdam  
Galerie les Filles du Calvaire  Paris  
Galeria Filomena Soares  Lisboa -321  
Flatland Gallery   Amsterdam  
Bekijk expositieErwin Olaf, F. Franciscus, Anna Frydman, Rob Johannesma, Christina Garcia
3/5 - 7/5/2002
Galerie M + R Fricke  Berlin  
Alain le Gaillard  Paris  
Galleria Gentili  Firenze (Florence)  
Galerie Alain Gutharc  Paris  
Guy Pieters Gallery  Knokke  
Galerie Hauser & Wirth  Zürich  
Gerhard Hofland  Amsterdam  
Bekijk expositieMichael Tedja, Marnix Goossens, A.R. Penck, Jeroen Allart en Gerold Miller
2/5 - 6/5/2002
Galerie Hollenbach  Stuttgart  
i8  Reykjavik  
In Situ  Aalst  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels
1/5 - 6/5/2002
A arte Studio Invernizzi  Milano  
Galerie Jamar  Antwerpen  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels 2002
1/5 - 6/5/2002
Galerie Rodolphe Janssen  Brussel  
Galerie Kamel Mennour  Paris  
Keitelman Gallery  Brussel  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels 2002
1/5 - 6/5/2002
Annette De Keyser  Antwerpen  
Bekijk expositiePresentatie op Art Brussels 2002
1/5 - 6/5/2002
Galerie Krinzinger  Wien  
Kuckei + Kuckei  Berlin  
Tim Van Laere Gallery  Antwerpen  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels
1/5 - 6/5/2002
Galerie Fred Lanzenberg  Brussel  
L.A. Galerie Lothar Albrecht  Frankfurt am Main  
Galleria Massimo Minini  Brescia  
Galerie Michael Janssen  Köln  
Galleria Mimmo Scognamiglio  Napoli  
Mineta Fine Art  Brussel  
Bekijk expositieHarry Holland
1/5 - 6/5/2002
Galeria Modulo  Lisboa  
Galerie Claudine Papillon-Fiat  Paris  
Galerie Pascal Polar Brussel  Brussel  standnr 4C-02
Patrick Painter Gallery  Santa Monica, 90404 CA  
Galerie Polaris  Paris  
Galeria Presença  Porto  
Raab Galerie  Berlin  
Rebecca M. Camhi Gallery  Athens  
Galerie Thomas Rehbein  Köln  
Galerie Pascal Retelet  Saint Paul de Vence  
Rolf Ricke  Köln  
Galerie Thaddaeus Ropac  Paris  
Galerie Stefan Röpke  Köln  
Art Consultancy Tanya Rumpff  Haarlem  
Bekijk expositieArink, Van Bart, Hamak, Langa, Melgaard, Verkerk, Vanderheyden
1/5 - 6/5/2002
Galerij S65  Aalst  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels 2002
2/5 - 6/5/2002
Galerie Heinz-Martin Weigand  Ettlingen  
La Maison de Marijke Schreurs  Brussel  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels 2002
1/5 - 6/5/2002
Galerie Michael Schultz  Berlin  
Galerie Slewe   Amsterdam  
Bekijk expositieAalders, Davenport, Drissen, Geurts, Jacklin, de Koning, Klein en Zeniuk
2/5 - 6/5/2002
Galerie Le Sous-Sol  Paris  
Galerie Springer & Winckler  Berlin  
Galerie Michael Sturm  Stuttgart  
Galerie Micheline Szwajcer (GMS)  Antwerpen  
Taché-Lévy Gallery  Brussel  
Tallieu Art Office  Brussel  
Galerie Tanit  München  
Bekijk expositieStephen Waddell
2/5 - 6/5/2002
Galerie Vallois  Paris  
Galerie Vidal Saint Phalle  Paris  
Galerie Aline Vidal  Paris  
galerie c. de vos  Aalst  
Galerie Voss  Düsseldorf  
Sabine Wachters Fine Arts  Knokke-Zoute  
Galerie Fons Welters   Amsterdam  
Xavier Hufkens  Brussel  
Galerie Xippas  Paris  
Galerie Zéro, l'infini  Besançon  
Galerie Zürcher  Paris  
De Zwarte Panter  Antwerpen  
Bekijk expositiePresentatie Art Brussels
1/5 - 6/5/2002

Geëxposeerde kunstenaars (er kunnen veel meer zijn)

Steven Aalders
Galerie Slewe
Rieko Akatsuka
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Jeroen Allart
Gerhard Hofland
Karin Arink
Art Consultancy Tanya Rumpff
Olivo Barbieri
Crown Gallery
Hannah van Bart
Art Consultancy Tanya Rumpff
David Bate
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Suky Best
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Jan De Cock
Galerie Fons Welters
Marion Coutts
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Ian Davenport
Galerie Slewe
Paul Drissen
Galerie Slewe
Frans Franciscus
Flatland Gallery
Anna Frydman
Flatland Gallery
Margi Geerlinks
AEROPLASTICS Contemporary
Joris Geurts
Galerie Slewe
Tina Gillen
Crown Gallery
Leon Golub
Crown Gallery
Marnix Goossens
Gerhard Hofland
Paul Graham
Crown Gallery
Loek Grootjans
Galerie van den Berge
Herbert Hamak
Art Consultancy Tanya Rumpff
Harry Holland
Mineta Fine Art
Thomas Houseago
Galerie Fons Welters
Michael Jacklin
Galerie Slewe
Rob Johannesma
Flatland Gallery
Jus Juchtmans
Galerie van den Berge
Martina Klein
Galerie Slewe
Krijn de Koning
Galerie Slewe
Sean Landers
Crown Gallery
Moshekwa Langa
Art Consultancy Tanya Rumpff
Gabriël Lester
Galerie Fons Welters
Aldert Mantje
AEROPLASTICS Contemporary
Marie-France / Patricia Martin
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Helen Maurer
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Bjarne Melgaard
Art Consultancy Tanya Rumpff
Gerold Miller
Gerhard Hofland
Jan van Munster
Galerie van den Berge
Marc Nagtzaam
Galerie van den Berge
Erwin Olaf
Crown Gallery
Erwin Olaf
Flatland Gallery
Ronald Ophuis
AEROPLASTICS Contemporary
Effie Paleologou
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
A.R. Penck
Gerhard Hofland
Scott Peterman
Crown Gallery
Paulette Phillips
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Ilya Rabinovich
Crown Gallery
Sébastien Reuzé
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Cristina García Rodero
Flatland Gallery
Jan Schoonhoven
Crown Gallery
Gerry Smith
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Nancy Spero
Crown Gallery
Michael Tedja
Gerhard Hofland
Adam Thompson
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
JCJ Vanderheyden
Art Consultancy Tanya Rumpff
Emo Verkerk
Art Consultancy Tanya Rumpff
Massimo Vitali
Crown Gallery
Marisca Voskamp
AEROPLASTICS Contemporary
Stephen Waddell
Galerie Tanit
Jakob Wegener
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Sarah Woodfine
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Vita Zaman
Danielle Arnaud Gallery  standnr 3C-16
Jerry Zeniuk
Galerie Slewe
Edwin Zwakman
Crown Gallery